[ZVPT] 2Pcs R16-503AD OFF-ON LED Light Self-locking Latching Push Button Switch DSF
  • Hỗ trợ xuất hóa đơn đỏ
Giới thiệu [ZVPT] 2Pcs R16-503AD OFF-ON LED Light Self-locking Latching Push Button Switch DSF
Features:
- Product name: Push Button Switch
- Material: Metal& Plastic
- Button Color/Shape: Red/Round
- Body Color/ Shape: Black/ Cylindrical
- Terminals Quantity: 4Pins
- Rating Voltage: 3A/ 250V AC
- Thread DIA/Hole Size: 16mm/0.62
- Mount type: Panel Mounting
-Color:Red,Blue,Green,Yellow,White
Package Included:
2Pcs OFF-ON LED Light Self-locking Latching Push Button Switch 3A 250V